O Kamerdynerze
O Kamerdynerze

Idea utworzenia Spółdzielni Socjalnej narodziła się w Krobskim Ośrodku Pomocy Społecznej podczas warsztatów dla osób długotrwale bezrobotnych. Powstała grupa aktywnych i przedsiębiorczych osób chcących wziąć sprawy w swoje ręce. Postanowiliśmy założyć własne przedsiębiorstwo społeczne. Pani kierownik OPS w Krobi zwróciła się do Powiatowego Urzędu Pracy o zorganizowanie szkolenia pod tym kątem. Przeprowadziło je dla nas Stowarzyszenie Wspierania Przedsiębiorczości Powiatu Gostyńskiego.

 

Na szkoleniu dowiedzieliśmy się sporo na temat marketingu, sprzedaży, reklamy. Napisaliśmy biznesplan. Jesteśmy pewni, że dzięki wsparciu Urzędu Pracy, Ośrodka Pomocy Społecznej, lokalnych władz, Stowarzyszenia Wspierania Przedsiębiorczości Powiatu Gostyńskiego oraz Stowarzyszenia na rzecz Spółdzielni Socjalnych w Poznaniu nasze przedsięwzięcie odniesie sukces!

 

 

 

Misją naszej Spółdzielni jest dewiza: ,,Otwarte dłonie i otwarty umysł to gotowość do dawania, to otwarcie na potrzeby innych. Jeżeli pomożemy drugiemu człowiekowi, to nasza praca ma sens. Od siebie wymagamy wiele, od innych bardzo mało. Jesteśmy tu po to, aby wspierać naszych członków i dawać satysfakcję klientom poprzez świadczenie usług o najwyższej jakości.